Sobotnie warsztaty w Muzeum Witrażu

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Tematyczne warsztaty artystyczne połączone ze zwiedzaniem muzeum.

Program:

18.02.2017 Światło i kolor (5-12 lat)
Porozmawiamy sobie trochę o kolorach, barwach podstawowych, pochodnych, a później wykonując witraże z kolorowych bibułek, sami się przekonamy jaki wpływ ma światło na kolory!

25.02.2017 Inspirując się mistrzami - Matisse (5-12 lat)
Po krótkim zapoznaniu się z twórczością Matisse'a, z pomocą papieru do pieczenia i kolorowych bibułek wykonamy własne witraże inspirowane stylem artysty.

4.03.2017 „Stań się” Wyspiańskim i zaprojektuj swój własny witraż (5-12 lat)
Każdy z nas może zostać Wyspiańskim! Z pomocą kolorowych kredek, papieru i czarnych flamastrów samodzielnie zaprojektujemy własne witraże. Kto wie? Może kiedyś doczekają się realizacji w szkle!

11.03.2017 Średniowieczne rozety (7-12 lat)
Rozety mogą powstać też z wycinanek! Czarny papier, kolorowe bibułki, trochę inwencji twórczej i gotowe!

18.03.2017 Witrażowe zakładki do książek (5-12 lat)
Własnoręcznie zrobiona witrażowa zakładka nie tylko pięknie wygląda, ale zachęca do czytania książek!

25.03.2017 Wiosenne lampiony (5-12 lat)
Szklane kule ozdobimy kolorowymi bibułkami wykorzystując wiosenne motywy. Po zapaleniu świeczki wewnątrz otrzymamy piękne lampiony, które ozdobią nasze pokoje wieczorową porą.

Cena pojedynczych zajęć to 25 PLN zwiedzanie dla dzieci + warsztaty, a przy kolejnym przyjściu: 15 PLN za same warsztaty (bez zwiedzania). Karnet na 4 zajęcia (do wykorzystania w 3 miesiące): 60 PLN, w tym jedno zwiedzanie z warsztatami + 3 razy przyjście na same warsztaty. Konieczny rezerwacja, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.