Sobotnie warsztaty w Muzeum Witrażu

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Tematyczne warsztaty artystyczne połączone ze zwiedzaniem muzeum.

Program

18.11.2017 „Stań się” Wyspiańskim (5-12 lat)
Każdy z nas może zostać Wyspiańskim! Z pomocą kolorowych kredek, papieru i czarnych flamastrów samodzielnie zaprojektujemy własne witraże. Kto wie? Może kiedyś doczekają się realizacji w szkle!

25.11.2017 Jesienne lampiony (5-12 lat)   
Szklane kule ozdobimy kolorowymi bibułkami wykorzystując jwsiwnne motywy. Po zapaleniu świeczki wewnątrz otrzymamy piękne lampiony, które ozdobią nasze pokoje wieczorową porą.   

2.12.2017 Średniowieczne rozety (7-12 lat)
Rozety mogą powstać też z wycinanek! Czarny papier, kolorowe bibułki, trochę inwencji twórczej i gotowe!

9.12.2017 Zimowe zakładki do książek (8-12 lat)
Własnoręcznie zrobiona witrażowa zakładka nie tylko pięknie wygląda, ale też zachęca do czytania książek. Przyda się szczególnie podczas ferii zimowych!

16.12.2017 Witrażowe śnieżynki (6-12 lat)
Piękne, kolorowe śnieżynki wprowadzą nas w świateczny klimat. Doskonale nadadzą się do ozdobienia okna badź powieszenia na choince.

udostępnij

więcej

  • 512 937979
  • info@muzeumwitrazu.pl
  • Cena pojedynczych zajęć to 25 PLN zwiedzanie dla dzieci + warsztaty, a przy kolejnym przyjściu: 15 PLN za same warsztaty (bez zwiedzania). Karnet na 4 zajęcia (do wykorzystania w 3 miesiące): 60 PLN, w tym jedno zwiedzanie z warsztatami + 3 razy przyjście na same warsztaty. Konieczny rezerwacja, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.