Sobotnie poranki witrażowe

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Tematyczne warsztaty artystyczne połączone ze zwiedzaniem muzeum.

Program

06.04 Wiosenne lampiony
Szklane kule ozdobimy kolorowymi bibułkami wykorzystując wiosenne motywy. Po zapaleniu świeczki wewnątrz otrzymamy piękne lampiony, które ozdobią nasze pokoje wieczorową porą.

13.04 Witrażowe pisanki
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wykonamy witrażowe pisanki, którymi będziemy mogli udekorować nasze stoły i okna.

27.04 Zakładki do książek
Własnoręcznie zrobiona witrażowa zakładka nie tylko pięknie wygląda, ale też zachęca do czytania książek!

11.05 Średniowieczne rozety
Rozety – piękne, średniowieczne okienne róże, pełne drobniutkich kawałeczków kolorowych szkieł. Podczas warsztatów najpierw zapoznamy się z kilkoma przykładami średniowiecznych rozet, by następnie wykonać je za pomocą czarnej tektury i różnokolorowych bibułek.

18.05 „Stań się” Wyspiańskim
Każdy z nas może stać się Wyspiańskim! Z pomocą kolorowych kredek oraz papieru samodzielnie zaprojektujemy własne witraże.

25.05 Witrażowy prezent na Dzień Matki
Z okazji zbliżającego się Dnia Matki przygotujemy witrażowe kwiaty. Mogą one stać się wspaniałym prezentem dla naszych najbliższych.

udostępnij

więcej

  • 512 937979
  • info@muzeumwitrazu.pl
  • Cena pojedynczych zajęć to 29 PLN zwiedzanie dla dzieci + warsztaty, a przy kolejnym przyjściu: 19 PLN za same warsztaty (bez zwiedzania). Karnet na 4 zajęcia (do wykorzystania w 3 miesiące): 80 PLN, w tym jedno zwiedzanie z warsztatami + 3 razy przyjście na same warsztaty. Konieczna rezerwacja, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.