Lotne Kino Paradox w Amfiteatrze

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Lotne Kino Paradox po raz czwarty pojawi się w bronowickim Amfiteatrze, dzięki Radzie i Zarządowi VI Dzielnicy. Tym razem czas na śmiech, radość i beztroskę - czyli komediowe wieczory przed Państwem.

11 sierpnia (sobota) 21:00
ZA JAKIE GRZECHY, DOBRY BOŻE? reż. Philippe de Chauveron / Francja / 2014 / 97'
Jeden z największych przebojów kina 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż.
Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?
Przebojowa komedia, która jest remedium na nasze uprzedzenia i napięcia współczesnego świata – nie próbuje go zmienić, ale rozbroić śmiechem.

18 sierpnia (sobota) 21:00
NIC DO OCLENIA reż. Dany Boon / Francja / 2011 / 105'
Drugi po „Jeszcze dalej niż północ”, przebój francuskiego komika Danny’ego Boona – tak jak poprzednio – scenarzysty, reżysera i odtwórcy głównej roli w jednym. Film, który w weekend otwarcia obejrzało 3 000 000 Francuzów. Na ten film czekała cała Francja!!! Historia dwóch nienawidzących się celników – Belga i Francuza, którzy po zlikwidowaniu granic na terenie UE zmuszeni są pracować razem. Doskonała, kultowa komedia w klimacie serii o żandarmie z Louisem de Funes, w gwiazdorskiej obsadzie!

25 sierpnia (sobota) 21:00
POKAZ NIESPODZIANKA

 

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.