VIII Cracovia Music Festival

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 30 września 2016 - niedziela, 2 października 2016

Międzynarodowy Festiwal Chórów i Orkiestr Amatorskich w Krakowie, organizowany przez MRF Music Festivals, odbędzie się w dniach 30 września – 2 października. Weźmie w nim udział 12 zespołów ze Szwajcarii, Finlandii, Niemiec, Estonii, Portugalii, Czech, Litwy, Łotwy oraz Włoch.

Cracovia Music Festival nie jest konkursem, lecz wolną prezentacją różnych stylów i gatunków muzycznych. Dlatego też nie będzie tu zwycięzców i pokonanych, ale demonstracja radości i wysokiego warsztatu artystycznego.

Festiwal jest okazją dla wykonawców i publiczności, by poznać różnorodne kultury muzyczne i zbudować nowe kontakty kulturalne i społeczne. Koncerty odbywać będą się w sali koncertowej Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, a na wspólny koncert wszystkich festiwalowych zespołów organizatorzy zapraszają 1 października do kościoła św. św. Piotra i Pawła.

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

udostępnij

Harmonogram

piątek, 30 września 2016

  • 19:30 Koncert festiwalowy, Muzeum Manggha

sobota, 1 października 2016

  • 10:00 Wspólny koncert wszystkich zespołów festiwalu, kościół św. św. Piotra i Pawła
  • 19:30 Koncert festiwalowy, Muzeum Manggha

niedziela, 2 października 2016

  • 19:30 Koncert festiwalowy, Muzeum Manggha

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.