Kings of Leon

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 8 września 2016, 20:00

Rodzinny interes

Nie tylko dobrze razem wychodzą na zdjęciach. To wyjątkowo zgrana familia. Trzech braci Followillów (Caleb, Nathan, Jared) i ich kuzyn Matthew od kilkunastu lat tworzą jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów świata – Kings of Leon. Rodzinne konotacje ma nawet nazwa ich zespołu. Wywodzi się ona od ojca i dziadka braci – obu noszących imię Leon.

Na przełomie wieków nastoletni Followillowie zaczynali od grania w piwnicy, dziś na swoich koncertach gromadzą tłumy. Przepustką do hal i na stadiony świata była wydana w 2008 roku płyta Only by the Night. To właśnie na tym krążku znalazły się utwory Sex on Fire czy Use Somebody, które przyniosły kwartetowi ogromną popularność.

Aktualnie amerykańskie rodzinne przedsiębiorstwo muzyczne w skupieniu pracuje nad swoją siódmą płytą. Cała czwórka wróciła do rodzinnego Nashville, gdzie wynajęła stary, 175-letni dom, w zaciszu którego powstaje nowy materiał. To idealne warunki, by na krążku nie zabrakło wizytówki zespołu, którą stanowi chropowate, nieco przybrudzone brzmienie. Być może fragmenty gorących jeszcze kompozycji usłyszymy na żywo 8 września w Tauron Arenie Kraków. (Artur Jackowski, magazyn "Karnet").

 

AKCJA FANÓW

Razem z @Kings of Leon Poland oraz @Going zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej, całkowicie multimedialnej akcji koncertowej! Chcemy sprawić, aby ten wieczór był szczególny także dla zespołu, który w Polsce pojawi się tuż przed premierą nowego materiału.

Przygotowaliśmy akcję koncertową, w której smartfony publiczności odegrają najważniejszą rolę, a dzięki niemu każdy uczestnik stanie się częścią multimedialnego show.

W aplikacji Going oraz na fanpage RockloudLive umieszczony zostanie specjalnie przygotowany GIF przedstawiający płomień. Ten GIF należy ściągnąć do trybu offilne. Telefon z odpalonym płomieniem oraz maksymalnie rozjaśnionym ekranem wznieś podczas pierwszego refrenu kawałka „Sex on Fire”.

Informacje organizacyjne na temat koncertu Kings Of Leon w Krakowie 08.09.2016.

18:00 Otwarcie bram
19:15 OCN
20:30 Kings of Leon
23:00 Zamknięcie bram

Ostatnie bilety na koncert Kings of Leon są jeszcze dostępne. Można je kupić w serwisie Eventim.pl. lub w salonach Empik.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, należy wysłać maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.