Balonem przez Afrykę

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Balonem przez Afrykę to głebokie sięganie do zakamarków ludzkiej kondycji, ale nie do jej sfery mroku, ale do najjaśniejszej ze sfer, czyli sfery marzeń - marzeń drzemiących w każdym dziecku więc i każdym kto choć jakiś czas miał okazję nim być. Marzeń o świecie, o jego poznawaniu, zdobywaniu, o pokonywaniu niemożliwości, przygodzie i nieśmiertelnej przyjaźni. Adaptacja 5 tygodni w balonie Juliusza Verne w wykonaniu Teatru Bez Rzędów to spektakl o tym, że przeszkodą dla realizacji tych marzeń jest wyłącznie brak wyobraźni. To również recepta na to: jak przeżyć niezapomnianą przygodę nie ruszając się z miejsca.

Teatr Bez Rzędów bez cienia skrępowania zaprasza Państwa do wspólnego przeżywania tej przygody - na pierwszy w swoim repertuarze spektakl familijny (od 6 lat do nieskończoności). Balonem przez Afrykę to coś więcej niż rozrywka w 3D - to się dzieje naprawdę!

Występują: Dominika Zielińska, Jakub Popławski, Bartłomiej Olszewski, Jakub Sochacki, Lech Walicki
Scenariusz, reżyseria, scenografia: Lech Walicki
Muzyka: Filip Walicki

Premiera 25 czerwca 2015

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.