Pociąg do podróży

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 23 lutego 2017, 18:00

Czy na pustyni są rzeki? Czy wyspy mogą pływać? Czy może padać śnieg na równiku? Odpowiedzi na te pytania mogą Was zaskoczyć!Pozajcie wszystkie kolory Peru!

Peru zachwyca bogactwem przyrodniczym, a także kuchnią, muzyką i folklorem. Prawie połowa jego terytorium to amazońska, dzika puszcza, pełna niezwykłych krajobrazów. Relacja Karoliny Marzyńskiej pełna będzie niesamowitych opowieści o historii, kulturze i świecie przyrody.

Dowiemy się jak wygląda życie codzienne w Peru, w jakich warunkach mieszkają ludzie, co jedzą i jak się ubierają. Nie zabraknie też historii o lamach i alpakach, tradycyjnej peruwiańskiej muzyki i licznych pamiątek z podróży.

***

Karolina Marzyńska – absolwentka archeologii oraz turystyki i rekreacji, zakochana w żeglarstwie i zielonej herbacie. Odwiedziła ponad 30 krajów na 5 kontynentach. Dwukrotne przepłynęła Ocean Atlantycki, przeszła Anglię w poprzek od morza do morza oraz brała udział w wyprawie na sześciotysięcznik. Od kilku lat prowadzi zajęcia edukacyjne, zarażając innych wiarą w marzenia i ciekawością świata.

Sala teatralna

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.