Spotkania Filozoficzne w KPB

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Spotkania Filozoficzne, organizowane raz w miesiącu we współpracy z Instytutem Filozofii UJ są okazją do rozmowy o filozofii, kulturze i kinie. Celem spotkań jest spojrzenie na najnowsze światowe premiery z pogłębionej perspektywy.

12 marca, godz. 20.30
P
okaz przedpremierowy
WSZYSCY WIEDZĄ | TODOS LO SABEN, reż. Asghar Farhadi, Hiszpania/Francja/Włochy 2018, 132'
Laura wraca do rodzinnego miasteczka na ślub siostry, gdzie spotyka dawnego kochanka. Sielankowa fasada pęka, gdy znika jej nastoletnia córka. Zaskakujący dramat Asghara Farhadiego z udziałem Penélope Cruz i Javiera Bardema.
Po seansie odbędzie się dyskusja inspirowana filmem, którą poprowadzi mgr Anna Piskorska z Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, filmoznawczyni i absolwentka studiów międzywydziałowych (filozofia, religioznawstwo, kulturoznawstwo). Obecnie doktorantka w Instytucie Sztuk Audiowizualnych UJ. Prowadzi autorskie kursy na Wydziale Filozoficznym oraz własny cykl spotkań filmowych KINO w tyglu KULTUR.

Premiera filmu: 15.03.2019

  

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.