Piosenki z kapelusza. Recital Jana Nosala

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 9 lutego 2020, 19:00

Nieczęsto zdarza się, że w jednym spektaklu możemy usłyszeć tak wyraźne przenikanie się stylów i gatunków muzycznych. Od piosenek "retro" takich jak: Już nie zapomnisz mnie, motywu przewodniego z przedwojennego filmu Zapomniana melodia czy pochodzącej z tego samego okresu piosenki Jadzia.

W recitalu można posłuchać starych przebojów śpiewanych niegdyś przez Jana Kiepurę (Ninon, Brunetki, blondynki), piosenek kabaretowych w stylu "Zielonego balonika", a także pieśni neapolitańskich, popularnych arii operowych: Nessun Dorma i Una Furtiva Lagrima i wielu innych - na współczesnej muzyce rozrywkowej kończąc. Posługując się paletą wokalno - teatralnych środków, aktor roztacza przed widzem "muzyczny świat". Wzrusza i śmieszy do łez, a swoją niezwykłą barwą głosu porusza nawet najmniej wprawnego widza i słuchacza. Wszystko to zebrane w harmonijną całość, okraszoną perfekcyjnym akompaniamentem Moniki Bylicy.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.