Zabierz dziecko do teatru

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 16 czerwca 2019, 19:15

Tylko w Teatrze Bagatela w czasie trwania spektaklu Twoje dziecko będzie rozwijać swoje umiejętności plastyczne i poszerzać wiedzę o teatrze. W czasie, gdy Ty oglądasz spektakl, Twoje dziecko doskonale się bawi!

Tematem przewodnim akcji „Zabierz dziecko do teatru” jest naturalnie teatr. W programie warsztatów: wspólne malowanie, budowanie makiet scenografii, sztuka charakteryzacja. Dzieci pracują indywidualnie oraz w grupie.

Tematem przewodnim akcji „Zabierz dziecko do teatru” jest naturalnie teatr, ale proponujemy też spotkania okolicznościowe związane w przypadającymi akurat świętami (Boże Narodzenie, Dzień Matki itd.). Warsztaty prowadzone są indywidualnie oraz w grupie przez doświadczonych pedagogów i artystów. Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Najbliższe spotkanie na Scenie na Sarego 7:

  • 16 czerwca, 19.15: „Po latach o tej samej porze”, reż. H.J. Schoen.

Przed zgłoszeniem udziału dziecka w warsztatach prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji.

Na kolejne spotkanie zapraszmy jesienią.

udostępnij

więcej

  • www.bagatela.pl
  • Wystarczy do biletu wstępu na spektakl dokupić, po wcześniejszej rezerwacji w Biurze Rezerwacji Biletów, bilet wstępu na warsztaty teatralne dla dziecka. Cena biletu 15 zł, dostępne wyłącznie w kasie. Warsztaty będą się odbywały przez cały czas trwania spektaklu.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.