Wytrawny Wieczór Filmowy

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 13 stycznia 2017, 19:00

Kino KIKA zaprasza na pierwszy w Nowym Roku filmowo - winny wieczór, którego bohaterem będą Węgry. Degustować będziemy węgierskie wina z selekcji House of Wine w połączeniu ze smakołykami od Pawła Tabora (Węgierskie Specjały). Na ekranie debiutancki obraz Gábora Reisza.

Lista win:
Feind Irsai Oliver 2014
Feind Chardonnay 2014
Sauska Siller 2014 
Sike Tamas Egri Bikaver 2013 
Sike Tamas Muskotaly & Cserszegi 2015

O filmie:
SENS ŻYCIA ORAZ JEGO BRAK | VAN valami furcsa és megmagyarázhatatlan, reż. Gábor Reisz, Węgry 2014, 96'
Niekonwencjonalna opowieść o wchodzeniu w dorosłość, w której odnajdą się widzowie pod każdą szerokością geograficzną. Áron jest tuż przed trzydziestką i właśnie rzuciła go dziewczyna. Ma poczucie, że musi zupełnie zmienić swoje życie, ale brakuje mu planu na przyszłość. Dotąd żył z dnia na dzień, bez stałej pracy, co wydawało mu się dobrym pomysłem. Na jego utrzymanie łożyli rodzice, uniezależnienie się od nich nie było dla chłopaka priorytetem. Teraz jednak ma możliwość wyjazdu za granicę, który wydaje się całkiem realny. Bez wiedzy rodziców, z pomocą ich karty kredytowej, kupuje bilet do Portugalii. Ale przed wyjazdem poznaje kogoś i to spotkanie może okazać się dla niego decydujące. Sens życia oraz jego brak to porywająca komedia debiutującego w fabule Węgra Gábora Reisza.

Ilość miejsc ograniczona.

udostępnij

więcej

  • Bilety: 30 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.