Kukułcze jajo, czyli ptasie przygody Misia

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Spektakl zainspirowany kanonicznym utworem dramaturgii dziecięcej Tymoteusz wśród ptaków Jana Wilkowskiego przeznaczony jest dla dzieci najmłodszych.

autor, reżyseria: Grzegorz Kwieciński
scenografia: Przemysław Karwowski
muzyka: Krzysztof Dzierma
choreografia: Marzenna Biesiadecka
Obsada: Olga Przeklasa, Katarzyna Kopczyk, Barbara Cieślak, Krzysztof Grygier, Adam Godlewski, Michał Snarski

Bohaterem przedstawienia Kukułcze jajo czyli ptasie przygody Misia jest Miś o bardzo dobrym serduszku. Gdy pewnego razu znajduje w lesie porzucone kukułcze jajo bez wahania postanawia je wysiedzieć. Decyzja ta staje się początkiem wielu zabawnych przygód, w które zamieszani są liczni mieszkańcy lasu: rozćwierkane Ptaki, przebiegły Lis i z pozoru surowy Tata Misia – Niedźwiedź. Pełna ciepła i humoru opowieść uczy, że niejednokrotnie warto schować honor do kieszeni, kiedy w grę wchodzi pomoc słabszym. Wysiadujący jajo Miś wcale nie staje się pośmiewiskiem, ale leśnym bohaterem, a w dodatku wysiaduje sobie siostrzyczkę. Przedstawienie pokazuje także jak ważna jest tolerancja dla Inności. Spektakl zainspirowany kanonicznym utworem dramaturgii dziecięcej Tymoteusz wśród ptaków Jana Wilkowskiego przeznaczony jest dla dzieci najmłodszych.

Premiera 10 czerwca 2012

Spektakl dla dzieci od najmłodszych lat.

Czas trwania: 1:20, 1 przerwa

udostępnij

więcej

  • 22-28 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.