Art & Food Bazar

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Art & Food Bazar to cykliczna, całoroczna impreza skupiająca artystów, dizajnerów (nie tylko lokalnych), ekologicznych rolników i gotujących – profesjonalnych i amatorów. Wydarzenie jest adresowane do lokalnych dizajnerów, projektantów, artystów, ale także do miejscowych wytwórców ekologicznego jedzenia, przedstawicieli oryginalnych produktów oraz tych, którzy po prostu gotują z pasją.

Art & Food Bazar stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu między wytwórcami i projektantami a odbiorcami ich produktów, tu znajdziecie dobry dizajn i zdrowe jedzenie pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Prosto, pysznie, jak to na Bazarze.

Lekkie posiłki, schłodzony rzemieślniczy browar od Tenczynka i wina od stałych winnych wystawców. Lipiec to miesiąc pierogów z truskawkami, fasolki szparagowej z bułką tartą, ale też wspaniałych owoców morza, świeźych ostryg i ryb z Chioggia, prosecco popijanego na kleparskich straganach. To miesiąc, kiedy czas mija wolniej, a Kraków już jest nieco opustoszały (przynajmniej studencko) i zdecydowanie spokojniejszy. Wpadnijcie na fritto misto, wegański lunch czy pyszne słodkości. Delektujemy się 21 lipca

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.