Laboratorium Młodej Reżyserii

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 17 lutego 2017, 17:00

Cykl spotkań z publicznością – prezentacja najnowszych dramatów polskich i obcych oraz spotkania z twórcami.

Reżyserzy coraz chętniej sięgają po współczesne sztuki, dlatego LMR jest miejscem "testowania" takich tekstów, ich dojrzałości, interesujących perspektyw, ciekawych form, pokazania, co sprawdza się na scenie, co brzmi czysto, a co fałszywie. Podążając wzorem londyńskiego Teatru Royal Court, czy warszawskiego Laboratorium Dramatu chcemy odkrywać najciekawsze dramaty. Po każdym czytaniu zapraszamy do rozmów z autorem, reżyserem lub aktorami. Szczególnie zależy nam na spotkaniach z autorami, na twórczym fermencie towarzyszącym zderzeniu wizji autora, reżysera i widza. Ważna będzie odpowiedź, jak bardzo interesujący jest temat i sposób jego ujęcia, w którym kierunku interpretacyjnym podążyć i czy w ogóle warto przygotowywać spektakl, na podstawie danego dramatu.

Weronika Murek, Uprawa roślin południowych metodą Miczurina
W opracowaniu reżyserskim Julii Mark.
W czytaniu udział wezmą: Anna Branny, Aleksandra Chapko, Aleksandra Godlewska, Wojciech Leonowicz, Ewa Mitoń, Małgorzata Piskorz, Maurycy Popiel, Maciej Sajur, Ewelina Starejki, Piotr Urbaniak, Juliusz Krzysztof Warunek.Wstęp wolny

udostępnij

więcej

  • 5 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.