Nowa Huta na końcu świata

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 6 listopada 2017, 19:00

Cykl poświęcony jest przygodom podróżniczym uczestników spotkań w C-2 Południe Cafe. Każdy z nas odkrywa na co dzień wiele ciekawych miejsc, o których warto opowiedzieć, dzieląc się spostrzeżeniami, zdjęciami, anegdotami. Dzięki tym opowieściom przenosimy się na chwilę wirtualnie i emocjonalnie w polskie i zagraniczne krajobrazy, których z różnych przyczyn nie mieliśmy okazji poznać osobiście. Poznajemy przygody uczestników spotkań, czerpiemy z ich doświadczenia, pobudzamy naszą wyobraźnię i inspirujemy się nawzajem. Unikalne opowieści, subiektywne doznania, prywatne refleksje tworzą ciekawy klimat do rozmowy i pozwalają na chwilę oderwać się od codzienności.

6 listopada 2017, 19.00
Wietnam północny i wyspa Phu Quoc
3 tygodniowa podróż przez stolicę Wietnamu - Hanoi, wyspę Cat Ba i piękną zatokę Ha Long, górską Sapę (ze „zdobyciem” najwyższego wietnamskiego szczytu – góry Fansipan), miejscowość Bac Ha i jej okolice, z nagłym zwrotem na południe kraju i jednocześnie największą wyspę – Phu Quoc. Niektóre miejsca z lekkim sentymentem jak to było w Wietnamie ok. 10 lat wcześniej.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.