Nowa Huta na końcu świata

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 19 czerwca 2017, 18:30

Cykl poświęcony jest przygodom podróżniczym uczestników spotkań w C-2 Południe Cafe. Każdy z nas odkrywa na co dzień wiele ciekawych miejsc, o których warto opowiedzieć, dzieląc się spostrzeżeniami, zdjęciami, anegdotami. Dzięki tym opowieściom przenosimy się na chwilę wirtualnie i emocjonalnie w polskie i zagraniczne krajobrazy, których z różnych przyczyn nie mieliśmy okazji poznać osobiście. Poznajemy przygody uczestników spotkań, czerpiemy z ich doświadczenia, pobudzamy naszą wyobraźnię i inspirujemy się nawzajem. Unikalne opowieści, subiektywne doznania, prywatne refleksje tworzą ciekawy klimat do rozmowy i pozwalają na chwilę oderwać się od codzienności.

19 czerwca 2017, 18.30
Mój Afganistan – slajdowisko Macieja Ustarbowskiego
Wspomnienia i opowieści mają tło kulturalno-geograficzno-historyczno-religijne i ukazują zarówno samą pracę na misji, jak i Afganistan jako kraj, miejsca oraz ludzie tam żyjący. Prelegent zabierze nas na wycieczkę po Kabulu i innych niezwykłych miejscach w Afganistanie. Przyjdź – przeżyjesz przygodę, jakiej nie zapewni ci biuro podróży. Opowiada uczestnik misji, dowódca ochrony ambasady i ambasadora RP w Afganistanie Maciej Ustarbowski.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.