Nowa Huta na końcu świata

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 19 marca 2018, 19:00

Cykl poświęcony jest przygodom podróżniczym uczestników spotkań w C-2 Południe Cafe. Każdy z nas odkrywa na co dzień wiele ciekawych miejsc, o których warto opowiedzieć, dzieląc się spostrzeżeniami, zdjęciami, anegdotami. Dzięki tym opowieściom przenosimy się na chwilę wirtualnie i emocjonalnie w polskie i zagraniczne krajobrazy, których z różnych przyczyn nie mieliśmy okazji poznać osobiście. Poznajemy przygody uczestników spotkań, czerpiemy z ich doświadczenia, pobudzamy naszą wyobraźnię i inspirujemy się nawzajem. Unikalne opowieści, subiektywne doznania, prywatne refleksje tworzą ciekawy klimat do rozmowy i pozwalają na chwilę oderwać się od codzienności.

19.03.2018
Selfie z Ajatollahem! - slajdowisko Moniki Pazery
Iran - kraj nieobliczalnych Ajatollahów, islamskich fanatyków, tajnej broni nuklearnej i wszechobecnej policji religijnej? Jeśli liczycie na mrożące krew w żyłach opowieści rodem z politycznych thrillerów, to niestety będziecie rozczarowani. Odbyliśmy bowiem spokojną i przyjemną podróż przez miasta o wielowiekowej tradycji oraz surowe, ale imponujące krajobrazy. Zajadaliśmy się pysznym jedzeniem, podróżowaliśmy wygodnymi autobusami, a nawet, o zgrozo!, prawie wszędzie mieliśmy dostęp do Internetu. Więc jeśli chcecie obalić stereotypy na temat Iranu - to slajdowisko jest właśnie dla Was!

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.