Poranki z pandą w Instytucie Konfucjusza

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza w soboty o 11.00 wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami na Poranki z pandą.

Będzie to niepowtarzalna okazja dla dzieci, by poprzez dobrą zabawę zapoznać się z chińską kulturą, a także rozwinąć umiejętność kreatywnego myślenia, pracy w zespole i zdolności manualne. Poranki z Pandą zabiorą najmłodszych w niezwykłą podróż po Państwie Środka, podczas której nauczą się podstawowych zwrotów po chińsku, a także poznają Państwo Środka od środka.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 17 marca i będzie poświęcone szczęśliwym symbolom w Chinach.
Jakie kolory uwielbiają Chińczycy? Czy uważają liczbę 13 za pechową? Jakimi przedmiotami według chińskiej tradycji można zagwarantować sobie pomyślność? Na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie wspólnie na pierwszym spotkaniu w Chińskim Nowym Roku, poświęconym różnym chińskim symbolom i wierzeniom. Oprócz nauczenia się kilku ważnych słówek podczas zabaw językowych, każdy z uczestników wykona również chiński węzełek - dobrze znany w Państwie Środka symbol szczęścia.

Terminy i tematy kolejnych spotkań:

  • 21 kwietnia – Yin i yang, czyli szczypta filozofii chińskiej
  • 26 maja – Chiński pejzaż
  • 16 czerwca – Moda w Chinach

Spotkanie przeznaczone przede wszystkie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.