SABAS

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 2 lutego 2020, 18:00

Salon Artystyczny Beaty Anny Symołon (SABAS) gościł już dziesiątki poetów, pisarzy i krytyków, malarzy, grafików, muzyków i wokalistów, aktorów… Integruje różne środowiska twórcze poprzez dążenie do synkretyzmu prezentowanych utworów i prac. Dlatego spotkaniom z autorami towarzyszy muzyka na żywo, recytacje tekstów przez zaproszonych aktorów, bądź fotografie. Klimatyczne wieczory w piwnicach Dworku to zawsze spotkania niezwykłe.

3 lytego o godz. 18.00 – wystąpi Aleksandra Bacińska! Jej piosenki mają w swoim repertuarze m.in. Michał Bajor i Maryla Rodowicz, a za swoją twórczość była wielokrotnie nagradzana na różnorodnych konkursach czy festiwalu w Opolu. Zapraszamy do Piwnic Dworku Białoprądnickiego na spotkanie z jej autorską poezją. W programie usłyszymy m.in. kompozycje Remigiusza Dyduły, nie zabraknie również twórczości z najnowszego tomiku piosenek wąbrzeskiej poetki Aleksandry Bacińskiej – Sukienki.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.