Szpilki w Agrafce – Kobiece Wieczory Filmowe

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 27 czerwca 2019, 19:00

Szpilki w Agrafce to propozycja skierowana wyłącznie do Pań. Inicjatorką spotkań jest dziennikarka radia RMF Classic Magda Miśka-Jackowska, będzie ona również gospodarzem spotkań.

Ideą cyklu jest połączenie pokazu filmowego ze spotkaniem towarzyskim. W programie filmowym wieczorów znajdą się tytuły wybrane przez gospodynię spotkań, które można określić mianem kobiecego kina.

Nasi partnerzy zadbali o bardzo atrakcyjne prezenty dla uczestniczek, a my postaramy się o odpowiednią oprawę spotkań. Zapewnimy strawę zarówno dla ducha jak i dla ciała, na nasze uczestniczki będzie czekał drobny poczęstunek. Mamy nadzieję, że nasza propozycja stanie się chwilą wytchnienia dla zabieganych Pań, czymś w rodzaju kulturalno-towarzyskiego klubu, takim „Babskim Wieczorem”. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu. Chcemy aby w programie znalazły się atrakcyjne nowe filmy, w związku z czym program filmowy kolejnych spotkań pojawiać się będzie na bieżąco.


udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.