Klub Podróżników Śródziemie

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Cotygodniowe spotkania obieżyświatów, włóczykijów, trampów i całkiem zwyczajnych turystów. W każdy poniedziałek odbywają się spotkania jednego z najprężniej działających polskich klubów skupiających środowisko podróżników. Co tydzień relacje z podróży w najdalsze zakątki świata, reportaże, slajdowiska i dyskusje, a także podróżnicze filmy.

4.03.2019, 19:00
Armenia – w krainie wygasłych wulkanów
Kilka tygodni planowania i organizowania, a mimo wszystko to życie ułożyło nam najlepszy scenariusz naszej wyprawy do Armenii. W jej trakcie odwiedziliśmy Góry Gegamskie, krainę wygasłych wulkanów z górującym ponad wszystkim stożkiem Ahzdahak, nocowaliśmy w pasterskim namiocie Jazydów, jedliśmy najlepszą baraninę w życiu, tańczyliśmy nad jeziorem Akna, zdobyliśmy wszystkie wierzchołki Aragatsu, najwyższego szczytu Armenii, z którego, jak wszyscy Ormianie.

11.03.2019, 19:00
Kornelia Wojna – HIMALAJE DLA KAŻDEGO
Trekking do Base Camp (5365m) pod Mont Everestem, to jedna z wielu tras trekkingowych w Himalajach, zdecydowanie najpopularniejsza, przyciągająca magnetycznym towarzystwem najwyższych gór świata - Himalajów. Wielu mówi… iż Himalaje można znienawidzić… albo zakochać się w nich. Ja po tym krótkim pobycie zakochałam się w nich, i wiem że tam wrócę.

18.03.2019, 19:00
Ania i Kamil – "Jordania w pigułce, czyli o tym jak zorganizować podróż na Bliski Wschód na własną rękę"
W dalekie podróże wcale nie trzeba wybierać się z biurem turystycznym. Wyjazdy organizowane samodzielnie dają nam nieograniczone możliwości i swobodę podróżowania, a przede wszystkim wiele satysfakcji. Jak to zrobić, by z wyjazdu przywieźć same dobre wspomnienia? Jak stworzyć swój własny plan wyprawy? Nie wiecie od czego zacząć? Jak przygotować się do podróży, gdzie szukać biletów, noclegów, transportów?

25.03.2019, 19:00
Jacek Płonczyński – Jadąc do Figuig" (Maroko)
"Jadąc do Figuig" to relacja z podróży po marokańskich peryferiach, nie będących celem standardowych wycieczek. No może z wyjątkiem pierwszego etapu, z Marrakeszu do rozsławionych w przewodnikach wodospadów Cascades d'Ouzoud, zresztą niezwykle pięknych i wartych odwiedzenia. Od kilku lat Maroko stanowi teren naszych penetracji.

1.04.2019, 19:00
Paweł Pieczka – Rowerowa wyprawa na SYBERIĘ
Plan na moją podróż był prosty - rowerem dojechać z mojego rodzinnego Godowa nad jezioro Bajkał :) A jak starczy czasu oraz sił to jeszcze ciut dalej! Po zamknięciu roku na uczelni oraz dopięciu ostatnich szczegółów wyjazdu, w końcu nadszedł ten dzień. 19 LIPIEC 2018r. Czas ruszać! Ruszać w nieznane!

8.04.2019, 19:00
Z Tromsø na Spitsbergen przez polskie stacje polarne – Roman Stanek
Zachodnie wybrzeże Spitsbergenu to nie tylko majestatyczne lodowce, niekończący się polarny dzień i kolorowa tundra, ale też 5 polskich stacji badawczych, co stanowi światowy unikat. Zapraszamy Was na podróż do Arktyki, pełną zdjęć, filmików i opowieści. Zwiedzimy zachodnie i północne wybrzeże jednej z najciekawszych arktycznych wysp, Spitsbergenu.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.