Inna Bajka. Opowieści Wędrownego Grajka

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 3 czerwca 2018, 11:00

To interaktywne spektakle, podczas których zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy. W ramach spotkań wspólnie poznajemy tańce, zwyczaje, zabawy i instrumenty z różnych stron świata. Razem tworzymy oprawę muzyczną, scenograficzną, choreograficzną. Opowieści Wędrownego Grajka są również zachętą do sięgania po najpiękniejszą i najwartościowszą literaturę dziecięcą. Spotkania z „Inną Bajką” rozbudzają wyobraźnię, uwrażliwiają na żywe słowo i muzykę. Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy z Wędrownym Grajkiem na interaktywne zajęcia podczas których opowiadamy muzyką, słowem, gestem, rekwizytem historie - baśnie z różnych zakątków świata. W ramach proponowanego spotkania dzieci i opiekunowie mają okazję sami tworzyć muzyczne tło do wysłuchanej historii. Opowieści Wędrownego Grajka mają być zachętą do sięgania po najpiękniejsze książki literatury dziecięcej, a także mają uwrażliwiać na żywe słowo i muzykę. Spotkania z „Inną Bajką” mają rozbudzać wyobraźnię, bo dzięki kontaktowi z żywym słowem dziecko uczy się języka, nowych wyrazów, bo właśnie dzięki słowom się rozwija. Opowiadanie angażuje rodziców i dzieci do wspólnych działań, do wspólnego spędzania czasu, a przede wszystkim do bliskości.

Zapraszamy do wysłuchania baśni i wspólnego muzykowania. Tym razem czeka nas poszukiwanie „niebiańskich” dźwięków, eksperymenty z instrumentami, a na koniec noworoczne kolędowanie!

Opowiada Bajarka (Ola Barczyk) i Gra Wędrowny Grajek (Piotr Krawczyk)

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.