Kabaret Piwnica pod Baranami

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Występy artystów związanych z krakowską Piwnicą pod Baranami, kabaretem który od lat proponuje: improwizacje, plotki polityczne i towarzyskie, nade wszystko zaś literaturę – żart i wielką poezję. To miejsce, gdzie nie ma miejsca na dowcipy poniżej pasa i tanie wzruszenia...

Legendarny Kabaret Piotra Skrzyneckiego wzrusza przypominając swoje sztandarowe piosenki, zaskakuje nowymi kompozycjami i rozśmiesza aktualną satyrą polityczno-społeczną. Każdy wieczór, choć utrzymany w wypracowanej przez 60 lat jednorodnej stylistyce, jest wyjątkowym wydarzeniem artystycznym, na które przybywa publiczność z całej Polski i z zagranicy. Niezmiennie przyciąga niepowtarzalna atmosfera, surrealistyczny humor, liryka i wspaniałe pieśni kompozytorów Piwnicy pod Baranami: Zygmunta Koniecznego, Zbigniewa Preisnera, Andrzeja Zaryckiego, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Andrzeja Zielińskiego, Zbigniewa Raja, Grzegorza Turnaua i innych.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.